Category Archives: Krediler

Anadolubank Kredi Durumu Sorgulama

Anadolubank Kredi Başvurusu Türkiye bankacılık sektöründe hizmet sunan 50’ye yakın banka bulunmaktadır. Anadolubank’ta bu bankalar arasında yer almaktadır. Yıllardır bankacılık sektöründe olan Anadolubank hızlı ve kaliteli olan hizmetlerini büyüterek sürdürmeye devam etmektedir. Bünyesinde yer alan müşteri portföyü her geçen gün artmakta olan Anadolubank’ın bununla birlikte sermayesi de artmaktadır. Anadolubank bankacılık sektöründe yer alan köklü bankalar… Read More »

Kredi Notu Yükseltme İşlemi

Banka kredileri birikmiş nakit paramız olmadığı durumlar için ya da acil olarak toplu para gerektiren ihtiyaçlar için oldukça önemlidir. Nakit ve toplu olarak alınan, daha sonra da belirlenen vadelere göre parça parça ödenen krediler alacak kişinin talebine göre belirlenen bir limitte olabileceği gibi herkese göre belirlenen bir üst kredi limiti de vardır. Üst kredi limitleri… Read More »

İhtiyaç kredisi hakkında genel bilgiler

İhtiyaç kredisi hakkında genel bilgiler İhtiyaç kredisi hakkında gerçek kişilerin belirli zaman dilimini kapsayan ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı finansman modeli ihtiyaç kredisi yada Tüketici kredisi olarak adlandırılır. Tüketici kredilerinde kredi vadesi ve faizi önceden belirlenmiştir ve kredi ödemesi tamamlanana kadar aynı faiz oranı geçerlidir.İhtiyaç kredileri mantık olarak küçük tutarlarla çok sayıda müşteriyi kredilendirme fikri ile… Read More »

Kredi Kartı Faizini Ödeyemezsek Ne Olur?

Kredi Kartı Faizini Ödeyemezsek Ne Olur? Kredi kartı doğru bir şekilde kullanıldığı zaman oldukça yararlı bir finans kaynağı olsa da bazen yapılan aşırı yüksek harcamalar sonucunda borçlar birikebilir. Özellikle, bu ay asgari tutarı ödeyeyim, diğer ay tamamını öderim. düşüncesi içinde olanlar farkında olmadan kendilerini bir borç batağı içinde bulabilirler. Böyle bir durum yaşayanların en fazla… Read More »

Kredi Alamayanlar İçin İyi Haber

Kredi Alamayanlar İçin İyi Haber Borç paraya ya da acil nakite ihtiyacı olan bireylere; işin uzmanları tarafından, gerekli tavsiyeler sağlanır. Bankalara başvurduğu halde; hiçbir şekilde kredi alamayanlar, bazı farklı seçenekleri kullanabilirler. Sorunlu bir maddi durum yaşayan ve ödeme konusunda yasal takip durumunda olan bireyler; özetle kara listede bulunan kişiler, kredi almak için kredi talep formu… Read More »

İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir?

İhtiyaç Kredisi Masrafları Nelerdir? İhtiyaç kredileri; yaygın kullanım alanları ve farklı vade seçenekleri ile banka müşterilerinin en fazla rağbet gösterdiği, bankacılık ürünleri arasında yer alıyor. 18 yaşını dolduran ve düzenli geliri olan her bireyin yasal sınırlar çerçevesinde yararlanabildiği ihtiyaç kredilerinde, limitler tüm müşteriler için farklı tutarlarda belirlenebildiği için, her müşteri düzenli gelirlerinin elverdiği ölçüde ihtiyaç… Read More »

Banka dışında kredi veren yerler

Banka dışında kredi veren yerler Bankaya yapmış olduğunuz başvurular neticesinde kredi çıkmıyorsa banka dışında kredi veren yerler nakit ihtiyacınızı karşılayabilir. Bankaların koşullarına takılan müşteriler kredi notu, geciken ödemeler veya daha önce çalıştığınız banka ile geçmiş ve gecikmiş ödemeler yüzünden bu gibi kurumlara yönelmektedir. Banka haricinde kredi veren firma veya kurumları sizin için araştırdık. Düzenli ödeme… Read More »

Kredi Notunu Yükseltmek İçin Yapılması Gerekenler

Kredi Notunu Yükseltmek Kredi notunu yükseltmek için yapılması gerekenler arasında birden fazla yöntemden söz edilebilir. Bu yöntemlerin hepsi genel olarak ödeme düzeni ile alakalıdır. Bankalardan çektiğiniz kredilerin geri ödemesinde herhangi bir aksaklık olması durumunda bankalar kredi notunuzu aşağıya çeker. Öyle ki, bu durum bir daha bankalardan kredi çekememenize ya da bankalarla gereğinden fazla uğraşmanıza neden… Read More »

Acil para lazım ne yapmalıyım

Acil Para Lazım Ne Yapmalıyım? Acil para lazım, bugün para bulmam lazım, para lazım ne yapmalıyım gibi sorularınıza yanıt vermek istiyoruz. Şimdi ilk önce nakit ihtiyacı olanlara önerebileceğimiz ilk yöntem yakın çevrenizdir. Çünkü yakın çevrenizden isteyip alacağınız borcu faizsiz ödersiniz. Tabi bazı durumlarda çevreden borç isteyeceğime bankadan alırım gerekiyor ise 2 katı fazla geri öderim… Read More »

Bana kredi nasıl çıkar?

Kredi bana nasıl çıkar? Kredi bana nasıl çıkar?  Sorusunun cevabının bu yazımızda bulabilirsiniz.  Kredi çekmek istiyorsanız ve daha önce hiç kredi başvurusu yapmadıysanız Özellikle kredi türlerinin her geçen gün arttığı şu günlerde ihtiyacınız olan krediyi çekmek istediğiniz zaman bankanın sizlere sunmuş olduğu şartları taşımanız gerekmektedir. Bana kredi nasıl çıkar? Bankalar ile iyi ilişkiler kurun Bana… Read More »

Sayfa : 1 2 3 4