Enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

By | 3 Mayıs 2018

EFT ve Havale ücreti almadan müşterilerine bankamatik hizmetleri sunan Enpara uzun zamandır beklenen hamlesini sonunda yaptı ve müşterilerine kredi kartı konusunda hizmet vermeye başladı. Bankaların alışılmış olan kredi kartı aidatlarının aksine kredi kartı kullanan müşterilerine yıllık kart aidatı ücreti ödeyecek olan Enpara’nın kredi kartı başvurusunu yapmak istediğiniz zaman izlemeniz gereken yolları buradan açıklamak istiyoruz.

Enpara kredi kartı başvurusu

Bunun için Enpara’nın internet bankacılık şubesin üzerinden veya mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Özellikle Enpara kullanıcılarına özel olarak kolay yoldan başvuru imkanı veren bu kart tipine başvuru yapmak son derece basit.

Şubesiz bankacılığın ülkemizde öncüleri arasında yer alan Enpara kredi kartına başvuru yapmak için ilk olarak internet bankacılığı şubesine giriş yaparak buradan kredi kartı başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurusu sırasında sizlerden kimlik bilgilerinizi ve çalıştığınız kuruma ait olan bilgileri isteyecek olan Enpara’ya bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten hemen sonra başvurunuz kısa süre içerisinde onaylanacaktır. Ancak son zamanlarda yaşanan başvuruların oldukça yoğun olmasından dolayı kredi kartının müşterilerine ulaşması biraz zaman almaktadır.

Kredi kartı başvurusuna Mobil Bankacılık üzerinden de başvurabilirsiniz

Enpara’nın mobil bankacılık başvurusunu yapmak için mobil bankacılık hizmetlerini de kullanarak başvuru yapma şansınız vardır. Bunun için Enpara’nın mobil şubesini cep telefonlarınıza indirerek buradan kredi kartı başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurusunu internet bankacılığı üzerinden yapıldığı şekilde yaparak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Enpara Kredi kartı avantajları

Enpara kredi kartına başvuru yapacak olan müşterileri birçok avantajın beklediğini buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle kart aidatı alan değil de kart aidatı veren kredi kartı olma özelliği ile ülkemizde bir ilki gerçekleştiren Enpara bu sayede dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı zamanda müşterilerine özel nakit çekimlerde de belli bir süre faiz oranı sunmayacak olan bankanın, birçok üye iş yeri ile yaptığı anlaşmadan sonra ekstra taksit imkanlarını da sunduğunu belirtmek istiyoruz. en az 2 yıl boyunca kullanıcılarına yıllık 100 TL kart aidatı ödeyecek olan bu kart tipine başvuru yapmak için belirttiğimiz yöntemlere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Kredi borcu 1 ay ödenmezse ne olur? Hapise girermiyim?