Category Archives: Bitcoin

Altcoin Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Altcoin Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir? Altcoin satın almak isteyenler için en önemli detaylar gittikçe daha gün yüzüne çıkmaya başladı. Peki altcoin seçerken nelere dikkat edilmesi gerekir? Yapılan çalışmalar yeni ürünleri tanıtmak ve sunulmakta olan hizmetin geleceğe yönelik güven teşkil ettiğini belli etmek. Bu sayede altcoin alarak yatırım yapmak isteyenler için yeterli olan tüm donanım… Read More »

Altcoinler İçin Son Durum

Altcoinler Nasıl Bu Kadar Yükseldi? Altcoinlersunmakta oldukları hizmetler adına oldukça talep görmekteler. Bununla beraber sadece maddi olarak kâr etmek adına tercih eden insanlar da azımsanacak bir gelir elde etmemekte. Bunun yanı sıra gösterilmekte olan başarının sürekli devam etmesi ve şeffaf olunması kullanıcıyı her zaman için cezp edip, kazanılmak istenen hedeflere giderken çok yönlü fırsatlar sunmasına… Read More »

Altcoinler Kazanç Sağlamak Adına Doğru Seçim mi?

Altcoinler Adına Bilinmesi Gerekenler Nelerdir? Sanal para piyasaları hızla büyümeye devam ederken, altcoinler adına gelişim hız kesmeden sürüyor. Bununla beraber para faktörünün var olduğu her sektör gibi burada da yüksek kazançlar söz konusu. Henüz 2-3 sene önceye kadar doğru düzgün bilinmeyen bu dijital paralar, atık hayatımızın olmazsa olmazları haline dönüşmüş durumda. Bununla beraber kullanılmakta olan… Read More »

Altcoinler Yükselişi Ne Kadar Sürecektir?

Neden Altcoin Satın Almalıyız? Kripto para piyasalarını hayatımıza katan Bitcoinsürekli olarak sorunlar yaşamaya devam ediyor. Son günlerde eskiye oranla daha iyi durumda olsa da hala kafalarda ani düşüşün etkileri yatıyor. Bir gecede %30 düşüş yaşaması herkesi çok zor durumda bıraksa da bakıldığı zaman patron olarak Bcoin’i görüyoruz. O zamandan beri toparlanamasa da rakip firmalar bu… Read More »

Yatırım Yapılabilecek En İyi Altcoinler Hangileri?

Altcoinler İçin Yatırıma En Uygun Coinler Hangileri? Bitcoin ismini artık son yıllarda çok fazla bir şekilde duyuyor ve her fırsatta karşımıza çıkan ürünlerini görüyoruz. Zaman hızla akarken artık Kripto para piyasaları adına terimleri öğrenmeye başladık ve bilmediklerimiz hakkında çok hızlı cevaplar alabiliyoruz. Sanal paralar hayatımıza girdiği günden bu yana çok farklı amaçlarla kullanılmakta. Kimi alışveriş,… Read More »

Bitcoin hakkında bilinmesi gerekenler

‘’Bitcoin’’ Hakkında Bilmeniz Gerekenler Merkez Komuta Yok Bitcoin hiç kimseye ait değildir. Bunu bir e-posta gibi düşünün. Herkes kullanabilir, ancak sorumlu tek bir kişi değil. Bitcoin işlemleri geri alınmaz. Bu özgürlükle birlikte, bir şey ters giderse şikayet etmek için herhangi bir merkezi yetkiye sahip olup olmama sorumluluğu tamamen size aittir. Tıpkı fiziksel nakit gibi… Bitcoin… Read More »

Bitcoin Nedir, hangi amaçlarla kullanılır?

Kripto paralara olan ilgi Bitcoin nedeniyle sürekli olarak artmaktadır. Sadece Bitcoin değil diğer birçok altcoin olarak nitelendirilen kripto para birimleri de önemli bir yatırım aracı olarak görülmeye başlandı. İlk ortaya çıktığı dönemlerde oldukça düşük değerde olan Bitcoin, şuan için 11.217 $ yani yaklaşık 42.700 TL civarındadır. Ortaya çıktığı zaman Bitcoin’e yatırım yağan kişiler günümüzde yatırım… Read More »

Bitcoin ve altcoin nedir?

Bitcoin ve altcoin nedir Kripto para adı verilen yatırım aracının türlerinden olan Bitcoin ve Altcoin özellikle 2017 yıllının ikinci yarısında deyim yerindeyse piyasalarda bomba etkisi yarattı. İlk çıktığı yıllarda ucuz diye alınan ve unutulan bu paralar birçok kişiyi zengin yaptı ve herkes Bitcoin ve Altcoin nedir diye araştırmaya başladı. Birçok çeşidi olan kripto paraların en bilineni ve rağbet göreni olan Bitcoin 2008 yılında ortaya çıkmış… Read More »